Hakkımızda

Hakkımızda  Bilgiler

Halı Yıkama ve koltuk yıkama hizmetine 2006 yılında başlayıp 2010 yılında ara vermek zorunda kalmıştık. 1 yıl süre ile ara verdiğimiz temizlik sektörüne 2011 yılında tekrar giriş yaparak daha kaliteli bir fabrika kurduk. Müşteri çevremizi oluştururken broşür magnet gibi ürünler kullanmak yerine müşteri memnuniyeti ile çevremizi genişletmeyi başardık. 

Bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimiz sayesin de her geçen günü pozitif sonuçlarla tamamlıyoruz. Temizlik sektörün de en büyük problem ürünlerin zamanında teslim edilmemesi ve temiz olmamasıdır. Bu problemi çözmek adına sistemimizi kurduk ve zamanında teslimata önem vererek halı kurutma odası kurarak halılarınızı 48 saatte teslim edebiliyoruz.

Halı ve diğer ürünlerinizi tam anlamıyla temizlenmesi için kullanılması gereken toz alma, hav alma ve durulama makinelerini kullanarak otomatik yıkama makinelerine gönderilmeden halılarınıza ön işlem uyguluyoruz. Halılarınız sizlerden teslim alındığın da fabrikaya gelmeden evvel etiket sistemi kullanılır ki bu sistem halınızın kaybolma ve karışma ihtimalini ortadan kaldırır. 

Yıkanma aşamasına gelmeden halılarınız cinsine göre ayrım yapılır ve hav alma makinesine gönderilir. Hav alma makinesi sizin yapacağınız süpürme işleminin sanayi tipi ve daha gelişmiş versiyonudur. Bu sayede halılarınızın içine hapsolmuş toz ve atıklar halı yüzeyine çıkar. Daha sonra toz alma makinesine gönderilerek yüzeyde bulunan atıklar vakumlanır ve halınız yıkama aşamasına hazır hale getirilir. 

Halılarınızı yıkama makinelerimiz de bol su ve köpük ile buluşturarak 12 sabit döner fırça sistemi ile halınızın her alanına fırça teması gerçekleşir. Şampuanlar sayesin de yumuşatılmış lekeler kolay sökülür. Köpükten arınması için makine son işlem kısmında tazyik ve vakum sistemi ile yüzeyde ki köpükler alınır ve durulama makinesine gönderilmek üzere hazì hale getirilir. 

Durulama makinesinin önemini biz çok iyi biliyoruz ve olmazsa olmazlardan biri olduğunu her zaman söylüyoruz. Yüzeysel olarak şampuan ve atıklardan arınmış olan halılarınız bol nemli olarak durulama makinesine gönderilir. Durulama işlemi ayrı bir sistem olmakla beraber tekrar su ile temas edilerek içeriğine hapsolmadan tüm şampuanın arınmasını sağlar. 

Arınan halılar ortalama %80 civarında nem oranı ile kuruma aşamasına girer. Firmamız da bulunan kurutma odası ile halı ve kilimleriniz 48 saat içerisin de %100 kurutulur ve sizlere teslim edilmek üzere paketleme işlemi yapılır. 

Hakan halı ve koltuk yıkama olarak yaklaşık 12 yıllık tecrübemiz ile Bursa halkına hizmet vermeye devam ediyoruz. Rakamsal olarak 12 yıl görülmesine rağmen biz kendimize 9 yıllık bir tecrübe biçiyoruz. Bizim için her yeni gün farklı ve yeni bir tecrübe kazandığımız bir fırsattır. 

Umarim hizmetimizden memnun kalır ve bizi tavsiye edenler arasında yerinizi alırsınız.