Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama Hizmeti

Serin akşamların vazgeçilmez eşyası battaniyelerdir. Battaniye yıkama hizmeti veren firmalar tarafından temizlenen ürünleriniz kimyasa maddeler ile buluşmadan yıkanması gerekmektedir. Evimiz de kullandığımız yıkama makineleri ile temizlemeye çalışan bazı müşterilerimiz ürünlerine zarar vermektedir. 

Çamaşır makinesin de yıkanacağı düşünülen ürünler eğer makine kapasitesi yüksek ise doğru bir hamle sayılır. Battaniyeler su ile buluştuğun da ağırlığı hemen hemen 3 katına çıkmaktadır. Buda makineye zarar verebilir. Hal böyle iken ürünlerinizi riske atmanız büyük bir hata olacaktır. 

Firmamız yorgan ve battaniyeleri sanayi tipi makineler ile yıkamakta olup ürün garantisi sunmaktadır. Tüm ürünleriniz özel şampuanlar ile yıkanmakta olup başka bir yorgan veya battaniye ile birlikte yıkanmaz. Yıkama makineleri ile daha temiz sonuçlar elde ediyor ve şikayet almamak adına elimizden gelen özeni gösteriyoruz. 

Battaniye yıkama işlemi bilgi gerektiren bir iştir. Özen gösterilmeden temizlenen battaniyeler derinlemesine temizlenmiş sayılmaz. Özel şampuanlar kullanılmak zorunda olup kimyasa maddeler ile buluşmaması gerekir. Eğer zorlu bir leke var ise leke sökücüler ile sonuç alınamadığın da kimyasala başvurulmuş olsa bile iyi durulanması gerekmektedir. Olası bir hastalığa sebep olan malzemelerin kullanımı işi her kadar hızlandırmış olsa da sağlığımızdan önemli olmadığını biliyoruz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir