Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama Hizmeti

Son dönemler de ev hanımlarına rahatlık getiren koltuk yıkama hizmeti kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Teknoloji sayesin de günümüz de bir çok ürünü temizlemek için kullanılan otomatik makineler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bu rahatlık bazan ürünlerimize zarar verebilir. Kullanım klavuzuna göre hareket edilse de aslında yapılması gerekenleri tam anlamıyla tecrübe edinmiş olmanız gerekmektedir. Koltuk yıkama makineleri reklamları bir çok televizyon kanalın da görebilirsiniz.

Üretilen makinelerin kesin sonuç vermesi mümkün olmadığı gibi ürünlere zarar verme olasılığı da doğurmuştur. Örneğin nemlendirerek yıkadığınız koltukları vakum sistemi kuvvetli olmayan sistemler ile temizlemeye çalıştığınız da sadece o anlık bir parıltı meydana getirmekte. Bu parıltı suyu tamamen çekemediğinden kısa bir süre sonra kusma (sararma) yapması kaçınılmaz olmaktadır. Koltuklar için kullanılan temizleyici maddeleri bilmeniz ve güvenilir firmaların ürettiği şampuanları kullanmanız gerekir.

Koltuk yıkama sizin işiniz olmamalı!

Koltuk ve çekyat temizliği yaptırmak istiyorsanız bu hizmeti veren bir çok firma bulunmakta. Tanımadığınız bir firma ile çalışmaktan korkuyorsanız tavsiye üzerine firma araştırmalısınız. Koltuklarını temizletmiş olan bir komşunuzdan fikir alabilir ve temizliğinden memnun olduğu firmayı size tavsiye edebilir. Siz bu zahmetli ve riskli işe kalkışarak hem zaman kaybı hem ürüne zarar verme olasılığı meydana getiriyorsunuz. Hakan koltuk yıkama olarak Bursa’nın her bölgesine ücretsiz servis göndererek müşterilerimizin koltuk ve diğer ürünlerini temizliyoruz.

Temizliği nasıl yapıyoruz?

Bizleri tercih etmeniz yeterli olacaktır. Belirttiğiniz adrese size verilen gün ve saat içerisin de gelerek hazırlıklarımızı yapıyoruz. Randevu sistemi ile çalışan firmamız, aksaklık yaşamamak adına tam zamanlı çalışmayı hedeflemektedir. Ekibimiz ürünleri temizlemek için geldiklerin de öncelikle iş güvenliği adına çekyat veya koltukların etrafın da olası çarpma etkisiyle kırılacak ürünlerin muhafaza edilmesini sağlar. Sehpa ve benzere ürünleri kenarıya taşıyarak yıkanması gereken koltuğunuzu rahat bir işçilik çıkması açısından ortamını ferah hale getirir.

Ürünlerinizin kumaş dokusuna göre deterjan kullanılır ve leke olan kısımları koltuklara zarar vermeyen leke sökücüler ile yumuşatma işlemi yapılır. 2006 Yılından bu güne 8.000 koltuk takımı yıkayan ve işin de uzman bir kadroya sahip olan Hakan koltuk yıkama ürünlerinizin temizliğin de sizlere garanti sunmaktadır.

Yıkama esnasın da oluşacak tüm riskleri ortadan kaldırmayı hedefleyen ve bu konu da geniş araştırmalar sayesin de kendi özel deterjanını üretmiş olup tamamen orijinal ve zararlı madde içermemektedir. Koltuklar üzerin de lekeler yumuşatıldıktan hemen sonra belli bir miktarda basınçlı deterjan püskürtülür. Yıkama fırçası ile şampuanın kumaşın üzerine yayılması sağlanır ve daha sonra genel olarak yumuşatılması beklenir.

Fırçalama işlemi yapıldıktan sonra vakumlama sistemi ile koltukların üzerin de bulunan deterjan güçlü motorlar sayesin de derinlemesine temizliği gerçekleşir. Bu çalışma sonucunda ürünleriniz temiz bir görünüm alır ve sizi rahatsız eden tüm leke ve görüntülerden arındırmış oluruz. Bu hizmetimizi Bursa’nın her bölgesine ücretsiz göndermekte olup sadece 80 tl. karşılığın da sunuyoruz..

Bursa Koltuk Yıkama
Bursa Koltuk Yıkama

Firmamız koltuk yıkama hizmeti yanı sıra, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve stor perde yıkama hizmeti sunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir