Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama Hizmeti

Kış ayların da en sık kullandığımız yorganlar sıklıkla temizlenmesi gerekmektedir, yorgan yıkama hizmeti alarak ürünlerinizin temizliğini yaptırabilirsiniz. Bursa’da bir çok halı yıkama firması halı dışında temizliğini üstlendiği ürünlerden biri de yorgandır. Yorgan ve battaniye gibi ürünler yapıları gereği fazlaca bakteri toplamaktadır. Sağlığımıza etki eden ürünlerin temizliği en az 2 ayda bir yapılması gerekmektedir.
Misafir olsun kendimiz olsun sürekli kullandığımız ürünlerdir. Bu ürünler hayatımızda önemli rol oynamaktadır.

Yorgan temizliği özellikle yün yorganların temizliği bir hayli zor olup evde yıkanması durumun da iyice durulanmadığı zaman ciddi hastalıklara sebep olmaktadır. Yorgan çeşitleri bildiğiniz gibi yün, pamuk ve elyaf olarak üretilmektedir. En çok dikkat edilmesi gereken ise kesinikle yün yorganlardır. Elyaf ve pamuk yorganların yıkanması da eğer güzel durulanmaz ise yüzeylerin de sarartı yapabilir. Bu sarartı hem gözümüzü rahatsız edecek hem temiz durulanmadığını gösterecektir.

Yorganlar nasıl yıkanıyor?

Gelişen teknoloji sayesin de her ürün için temizlik makinesi üretilmiştir. Günümüz de ev hanımlarının işlerini hafifletmek adına yapılan her cihazı beğeniyoruz. Kadınlarımızın kendilerine daha fazla vakit ayırması ve rahat bir ortam oluşturmalarına kolaylık sağlayan makinelerdir. Yorganlar evlerimiz de kullandığımız çamaşır makineleri ile yıkanabilir ancak bu makinelerinizin erken dağılmasına ve kullanım zorluklarına sebep olacaktır.

Çamaşır makineleri ev tipi olduğu için yorganların su ile temas ettiğin de kg olarak fazla gelmekte olup makinaya zarar verebilir. Bu sebeple üretilen sanayi tipi yorgan ve battaniye yıkama makineleri kullanılmaktadır. Bu makineler sayesin de 30 kg kapasiteli ürünlerin temizliği kolaylıkla yapılmaktadır. Yorgan ve battaniyeler aynı makine de yıkanır ancak farklı çeşit oldukları için kesinlikle aynı haznede yıkanması mümkün değildir.

Yorgan yıkama makinesi

Battaniye ve yorganların yıkanması için kullanılan sanayi tipi makineler ile ürünlerinizi temizliyoruz. Bu makine özelliği yıkanan yorganın durulanmasını bol su ile otomatik yapmaktadır. Bu sayede ürünlerin daha temiz bir sonuç verdiklerini biliyoruz ve tavsiye ediyoruz. Battaniye ve yorganlar için kullanılan şampuanlar da hemen hemen aynı ürünler olup bu malzemeler sayesin de yorgan ve battaniyeleriniz de görülen lekeler kolaylıkla çıkartılır.

Yorgan Yıkama
Yorgan Yıkama

Kaliteli bir temizlik hizmeti veren firmamız ayrıca, halı yıkama, koltuk yıkama, battaniye yıkama, stor perde yıkama ve Yorgan yıkama hizmeti sunmaktadır..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir